Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Vikingen Quality Resort Hotel & SPA ne Alania, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-152 Hoteli Ofertës: Vikingen Quality Resort Hotel & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hapur ne vitin 2009 ne breg te Alanias, VIkingen quality ofron pushime ne ambiente luksoze. Dallohet per kuzhinen e pasur dhe te shijshme.

Hoteli ndodhet : 113km larg nga aeroporti, 15km nga qendra e Alanias, sip. Territoriale 13.000m2, hoteli disponon 442 dhoma, standarte, familjare, restorant bufe, 5 restorane me menu : turke, peshku, kinezem italiane, franceze, 4 bare.
Plazhi dhe pishinat : plazh ranor, piste mbi det me dysheke plazhi, 2 pishina, pishine brenda, cadra, shezlongje (pa pagese)
Dhomat: tv, banjo me vaske, kondicioner qendror, kasaforte (me pagese), ballkon, mini bar (uje dhe pije freskuese), moket.
Argetimi : animacion aktiv, akuapark (3 rreshqitse), aerobi, volejboll, ping-pong, tenis, palester, sauna, banjo turke, shfaqe ne amfiteater, muzike live, internet.
Femijet : miniclub, pishine, minidiskom kend lojrash
Me pagese : sporte ujore, masazhi,bilardo, bouling

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Vikingen Quality Resort Hotel & SPA ne Alania, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-152
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania