Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Alia Palace Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-298 Hoteli Ofertës: Alia Palace Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Alia Palace me 5 yje, është vendosur në Halkidiki në krye të fshatit Pefkohori në një mjedis të qetë me pamje nga Gjiri Cassandra. I ndodhur në një vend strategjik hoteli është vetëm një hap larg nga dyqanet, restorantet dhe jeta e natës e Pefkohorit duke ofruar një pamje mahnitëse panoramike të detit në një ambient mjaft relaksues. Alia Palace është një hotel i ri, ku një arkitekturë moderne është e kombinuar në harmoni me mjedisin e natyrës lokale. Çdo dhomë e Alia Palace është projektuar për të bërë qëndrimin e klientëve sa më të kënaqshëm që të jetë e mundur. Stafi i hotelit është i gatshëm për të realizuar pushimet e ëndërruara për klientët e tij. Të gjitha dhomat janë të dizejnuara dhe të zbukuruara me shije të hollë. Hoteli përbëhet nga 78 dhoma me pamje deti dhe bregdeti. Kategoritë e dhomave janë si më poshtë: - Dhome dyshe - me pamje nga deti dhe bregdeti - Dhomë treshe - me pamje nga deti dhe bregdeti - Dhomë familjare - lidh dyert e brendshme me pamje nga deti apo bregdeti - Bungalow - me pamje nga deti Hoteli gjendet: - 800 metra larg plazhit; - 95 km. larg Aeroportit të Selanikut; - 500 metra larg fshatit Pefkohori; Aktivitetet sportive që mund të kryhen në hotel janë:
- Beach Volley;
- Dhome lojrash për fëmijët;
- Biçikleta me qera;
- Pishinë;
- Bilardo;
- Fusha Tenisi;

Alia Palace me 5 yje, është një hotel i ri, ku një arkitekturë moderne është e kombinuar në harmoni me mjedisin e natyrës lokale. Çdo dhomë e Alia Palace është projektuar për të bërë qëndrimin e klientëve sa më të kënaqshëm që të jetë e mundur.

Koncepti Half Board ( Mengjes + Darke )

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta;
- Shërbim hekurosje;
- Vinotek;
- Restorant a la carte;
- Vend për ruajten e bagazheve;
- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;
- Kënd Interneti (me pagesë);
- Sistem zgjimi;
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;
- Ngrohje qëndrore;
- Frigorifer
- Shezllone dhe çadra për detin dhe pishinën; (me pagesë)
- Peshqir për plazhin

Shenim: Udhetimi eshte individual 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Alia Palace Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-298
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania