Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bomo Athos Palace Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-307 Hoteli Ofertës: Athos Palace Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Bomo  Athos Palace Hotel  me 4 yje, është pjesë e grupit G-Hotels. Është një resort lluksoz all-inclusive, i cili ndodhet në një plazh të mrekullueshëm me një det të kristaltë, në kepin e mbushur me pisha të Kasandras. Është një resort, i cili j’u premton që cdo ditë tuajen aty ta bëjë të paharrueshme! Ky është një hotel për familjar, çifte ose shoqëri të mëdha, të cilat kërkojnë cilësi, shërbim perfekt dhe patjetër mikëpritje.
 Hoteli ndodhet: - 70 km. larg Aeroportit; - 30 metra nga plazhi; - 2 km. nga fshati Kalithea.
Hoteli ka fituar një reputacion ndërkombëtar për nivelin e lartë të cilësisë duke ofruar një numur të madh aktivitetesh në objektet përbërëse të tij të përshtatshme për të gjitha shijet. Hoteli ofron edhe një pishine unike të jashtme me madhesinë e një pishinë Olimpike si dhe një pishinë tjetër të brendshme me ujë të freskët. Ndër objektet e tjera përmendim 6 fusha tenisi, një fushë basketbolli, dy kurse minigolfi, një qëndër për zhytje nënujore dhe një qëndër sportive të pajisur plotësisht që mundëson të gjitha aktivitetet ujore që mund të imagjinohen. Aktivitetet sportive që mund të kryhen në hotel janë: Aerobi,Billardo,Basketboll,Beach Volley, Zhytje,Fusha Tenisi, Sporte ujore.

  Hoteli ofron:
- Kënd Interneti (me pagesë);
- Kafeteria;
- Frigorifer;
- Kënd lojrash për fëmijët;
- Kinema;
- Netë Greke;
- Peshqire për plazh

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bomo Athos Palace Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-307
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania