Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Porto Carras Meliton 5* Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-126 Hoteli Ofertës: Porto Carras Meliton
Kategoria Ofertës: Plazh ne Halkidiki Vendi: Halkidiki, Greqi
Udhëtimi Radhës: 24/05/2019 - 30/05/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Individual
Nga 445 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
24/05/2019 30/05/2019 7 Dite / 6 Net 445 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
24/05/2019 30/05/2019 7 Dite / 6 Net 445 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Porto Carras Meliton 5*

Vendodhja : Neos Marmaras , Halkidiki
Meliton është sinonim i luksit. Duke ruajtur ende fasadën e tij origjinale, ashtu siç ishte projektuar nga arkitekti i njohur Gropius, tani është rinovuar plotësisht dhe secila dhomë është vulosur me shënjën stilit modern.
Hoteli ka 156 suita që shohin nga deti Egje dhe kursi i golfit. Në Meliton klientët mund të drekojnë në Crystal, një restorant luksoz me shije të dallueshme elegante që shërben në një atmosferë të përshkuar nga stili.
Në Qendrën e Biznesit klientët mund të kthehen në realitetin profesional dhe më pas të kalojnë momente relaksi tek Bari pranë lagunave. News Café dhe Reflections Bar janë elemente të tjera të komfortit në botën elegante të Meliton.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Porto Carras Meliton 5*
Kodi Ofertës :
O-ETR-126
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Halkidiki
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
24/05/2019 - 30/05/2019
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Nga 445 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania