Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Desert Rose Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-724 Hoteli Ofertës: Desert Rose Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
DESERT ROSE *****

Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes. 

Vendndodhja:
10 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Hurghada
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere, ndodhet buze detit , siperfaqja e hoteli eshte 300000 m2, Desert Rose Hotel ndodhet ne Hurghada, ne zonen e Detit te Kuq, ka 3 pishina gjigande per te rritur, nje nga pishinat eshte me permasa olimpike per dashamiresit e notit, pishine te pershtatshme per femijet, Aqua Park me 4 rreshqitese, animacione dhe kids club.
Dhomat:
Hoteli ka ne total 912 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier qendror, kasaforte, banjo ,dush , ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,te gjitha dhomat jane me siperfaqe te bollshme dhe konforte.
Restorantet dhe baret: 
Restoranti The Palm sherben mengjesin, dreken dhe darken.
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak .
A la Carte restorant EL RANCHERO
A la Carte restorant LA DOLCE VITA
A la Carte restorant IL DELFINO
A la Carte restorant FATTOOSH

Baret:
ROSE BAR, THE SAND BAR, TROPICANA BAR, SEA BREEZE BAR, CLUB SODA BAR, BELLA VISTA, HARRY’S PUB, ALI BABA, SUNSET BAR , THE BLUE LAGOON BAR
Aktivitetet:
Kids club me animacione te ndryshme gjate gjithe dites.
Water Club -diving club, Fitnes, Aerobi, Yoga, Masazhe, Canoe, Disco, Bilardo, Zhytje (me pagese), Aerobi ne uje, Voleyboll ne plazh, ping-pong.
Kafshet nuk lejohen ne hotel.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Desert Rose Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-724
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania