Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Mercure Hurghada Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-712 Hoteli Ofertës: Mercure Hurghada
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
MERCURE HURGHADA  4 *
Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.

Vendndodhja:
12 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i HurghadaHoteli ka plazhin e tij privat ne nje gjatesi ne vije bregdetare 700 m , MERCURE HURGHADA  Hotel  ndodhet ne Hurghada, ne zonen e Detit te Kuq, ka 2 pishina per te rritur me sip nga 1200 m2, 600m2,  hoteli ka 18 godina 3 kateshe.

Dhomat:
Hoteli ka ne total 469 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier qendror,  kasaforte, banjo ,dush , ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh, linje direkte telefoni, me ballkon , baby cot.

Restorantet dhe baret: 
Restoranti kryesor DAR AL ANDALUS sherben vaktet me vetesherbimKarrige te posacme per femijet ne restoranteMengjesin  07:00 - 10:00Mengjesin e vonet ne Azur bar 10:00 -12:00Dreka  12:30 – 15:00snack / pool bar 13:00 – 17:00darken 18:30 – 21:30Restorante A la carte me rezervim paraprakRestorant Mediterranian Restorant Italian 
Baret :AZU BAR 10:00-00:00 POOL  Bar 10:00-17:00 BEACH Bar 10:00-17:00 ULTRA Bar 10:00-00:00

Aktivitetet :
Kids club me animacione te ndryshme gjate gjithe dites.• Aerobi• footboll • fitness• Jacuzzi • Yoga• Masazhe (me pagese)• Gjuajte me shigjete• Canoe (me pagese)• Disco• Bilardo• Zhytje (me pagese)• Aerobi ne uje• mini golf
Kafshet nuk lejohen ne hotel.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Mercure Hurghada Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-712
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania