Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-749 Hoteli Ofertës: SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE
Kategoria Ofertës: Plazh ne Hurghada Vendi: Hurgada, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE ****

Kujdes: Viza kushton 27 USD per person dhe merret ne Aeroport ne momentin e mberritjes.
Klientet duhet te bejne check out nga dhoma deri ne oren 12:00 dhe mund te perdorin facilitetet e hotelit deri ne 17:00 pa pagese. Mbas kesaj ore cdo gje eshte me extra pagese ku klientet mund te negocioin ne recepsion. 
 
Vendndodhja: 

Hoteli ndodhet 10 km larg nga Aeroporti Nderkombetar I Hurghades dhe 3 km larg nga qendra e qytetit.
Akomodimi:
Tipologjia e dhomave konsiston ne dhoma Standarte, Deluxe si edhe Suita. Te gjitha dhomat jane te pajisura me Tv Satelit, kasaforte, ajer te kondicionuar, telefon, minibar dhe ballon ose tarrace. Per rezervime ne dhoma deluxe ofrohet Check In I personalizuar me nje pije mireseardhje, minibar si edhe klientet mund te shijojne darke pa pagese ne restorantin Italian.
Restorante dhe Bare:
Andalusia Restoranti Kryesor
· Mengjesi: 6:30-10:00
· Dreka: 12:30-15:00
· Darka: 18:30-22:00
· Darke e vone: 22:30-24:00
El Mahrousa Fish Restaurant (12:30-17:00 & 19:00-21:00)
· A La Carte restorant I cili sherben peshk dhe prodhime deti me nje shije Egjiptjane.
The Beach Restaurant (18:30-22:00)
· A La Carte Restorant ku rezervimi paraprak eshte I detyrueshem dhe mund ta shfrytezojne nje here gjate qendrimit.
Snack Restaurant
· Mengjes I vone: 10:00-12:00
· Ushqim I lehte: 12:30-15:00
Baret:
· Spanish Bar
· Pool Bar
· Beach Bar
· Disco
· Shisha Corner
Facilitete:
Recepsion 24 ore, sallon bukurie , dyqan , salle konferencash, miniclub per femije, pishine, SPA, dhome masazhi, sauna, jacuzi, steam bath, cadra dhe shezllone, kasaforte
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE
Kodi Ofertës :
O-ETR-749
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Hurghada
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania