Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Aeolos Beach Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-312 Hoteli Ofertës: Aeolos Beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Aeolos Beach  Hotel me 4 yje ndodhet në Perama, në Ishullin e Korfuzit. Hoteli është hapur në 1972 dhe është rikonstruktuar plotësisht në 2008-ën.
Hoteli ndodhet në Perama, 8 km larg nga aeroporti dhe 10 km larg nga qyteti i Korfuzit.
Hoteli ka 310 dhoma të tipeve të ndryshme si Double, Double Bungalows, Bungalow Familjare dhe Apartamente.
Dhomat kanë ajër të kondicionuar, ballkon ose tarracë, banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, pantofla, mini frigorifer, objekte caji dhe kafeje, pastrim i përditshëm i dhomës, TV me satelit, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi fi*, shërbim lavanderie*
Hoteli ka dy pishina. Objektet e pishinës dhe plazhit si shezlongët me cadra dielli janë falas kurse peshqirët ofrohen kundrejt një pagese të kthyeshme.
Hoteli ka edhe objekte të tjera argëtimi si një fushë tenisi, volejboll, aerobi, waterpolo, darts(lojë me shigjeta), kënd lojrash për fëmijë, mini club, baby sitter me kërkesë, makina me qera*, këmbim valutor, dhomë me TV. *shërbime kundrejt pagesës.

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash
- Vend për ruajten e bagazheve
- Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta
- Zvendësim peshqiresh dhe çarçafëshDetajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Aeolos Beach Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-312
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania