Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ariti Grand Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-379 Hoteli Ofertës: Ariti Grand Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh Ne Korfuz Vendi: Korfuz, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli Ariti Grand është me 4 Yje dhe ndodhet në Kanoni, në zonën më të bukur në Korfuz, e cila është e ngritur në një kodër. Hoteli ndodhet në qytetin e Korfuzit, qendra e së cilit është vetëm 3,5 km larg qendrës së qytetit, “Sheshit të Hajdutëve”. Largësia nga Aeroporti i vetëm i ishullit është vetëm 2 km.
Hoteli është ndërtuar në 1976-ën dhe është rinovuar totalisht në vitin 2008. Hoteli është i përbërë nga 156 dhoma, nga të cilat 91 janë dhoma standarte, 24 apartamente dhe 4 suita. Hoteli gjendet shumë afër me disa nga pikat kryesore atraktive të ishullit si Kanoni 200 metra larg, Shën Mëria e Shkëmbinjve, Pontikonisi vetëm 1 km, Kalaja e re dhe e Vjetër e ishullit vetëm 3,5 km.
Facilitetet e hotelit:
-  Dhoma me ajër të kondicionuar;
-  2 Dhoma Konferencash;
-  2 Bare;
-  Restorant në hotel;
-  Kafe në hollin kryesor të hotelit;
-  Internet në zonat publike, i cili është pa pagesë;
-  Shërbim mjekesor kur është nevoja;
-  Parking falas;
-  Kasafortë te recepsioni;
-  Pishinë të jashtmë;
-  Peshqira për pishinën ofrohen në recepsion;
-  Fusha Tenisi vetëm 150 larg hotelit;

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ariti Grand Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-379
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh Ne Korfuz
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania