Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Aurora Oriental Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-676 Hoteli Ofertës: Aurora Oriental Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
AURORA ORIENTAL RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendodhja:
Aurora Oriental Resort eshte I vendosur ne qender te Sharm El Sheik ne zonen Nabq e cila eshte nga me te preferuar nga turistet.ka plazhin e tij privat qe shtrihet ne nje gjatesi prej 2500 m,largesia nga deti 300 m Hoteli eshte 6 km larg nga Aeroporti.
Informacioni per dhomat:
Hoteli ofron nje kapacitet prej 380 dhomash te standarteve te ndryshme duke perfshire 6 Executive Suites dhe 2 Presidential Suites. Te gjitha dhomat jane te paisura me ballkon ose tarrace, ajer te kondicionuar me kontroll individual, telefon, Televizor me kanale nderkombetare, Internet (extra pagese), frigorifer, makineri per kafe dhe caj, tualet, tharese flokesh.
Restorantet dhe Baret:
Hoteli ofron disa restorante dhe bare te ndryshme duke ofruar nje shumellojshmeri ne zgjedhjet tuaja.
Merhaba Restaurant, La Terrazza Restaurant ofron kuzhine Italiane, Lobby Bar, Lemon twist Bar, Patio Pool Bar, Eastern Pool bar.
Facilitet dhe Sherbime:
Hoteli ofron facilitet te shumta duke filluar me 3 Pishina per te rritur dhe 2 per femije, plazh privat, 2 fusha “Squash”, 1 fushe tenisi, fusha per Basketball, Volleyball, Football, Ping-Pong, Qender Spa (masazhe, sauna, banjo turke, banjo me avull), Diving, Mini Club per femije per moshat 4-12 vjec, Amphiteater, ekip per animacione.
Sherbime te tjera:
Sherbim Lavanderie, 24 ore sherbim ne dhome, Doktor, Kasaforte, Parking, Internet, ATM, Qender Tregtare,
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Aurora Oriental Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-676
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania