Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Cyrene Grand Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-683 Hoteli Ofertës: Cyrene Grand Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
CYRENE GRAND HOTEL *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.
 

Vendndodhja : 
Hoteli ndodhet buze detit, ne gjirin Ras Nasrany ne Sharm El Sheik, 2.5 km larg aeroportit nderkombetar te Sharm El Sheik. Plazhi eshte koralor dhe ranor.
 
Rreth hotelit : 
Hoteli ka ne total 468 (standart,junior suite,connection)dhoma komode te dizenjuara me nje stil bashkekohor . Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer  te kodicionuar, ballkon / tarrace me pamje nga deti / pishina, tualet me dush dhe tharese flokesh, telefon, televizor, internet wireless, minibar, kasaforte, makine caji/ kafe. 
 
Restorante dhe bare :
 
Hoteli ofron nje varietet restorantesh ku ju mund te shijoni menu nga me te ndryshmet, 
Restoranti kryesor “ Spice “ ofron menu nderkombetare, ne ambjent te hapur dhe te mbyllur. 
Aqua – A la Carte ofron menu tradicionale italiane, 
Bare :  Tiran view beach  bar, Luna Lounge , Gabi pool bar. 

Facilitete:
Sherbim ne dhome 24 ore,lavanderi,doctor,qender biznesi,exchange,ATM,24 ore security,makina dhe limuzina me qera,parking,dyqan per bizhuteri,sallon bukurie,spa(me pagese)internet wireless,fitness,pishine per te rritur dhe per femije,programe dhe aktivitete per femije, qender zhytjeje,sporte ujore,bilardo,ping-pong,fushe tenisi,salla per konferenca.
Shuttle bus nga hoteli per ne Naama Bay.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Cyrene Grand Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-683
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania