Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Dreams Beach Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-289 Hoteli Ofertës: Dreams Beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
DREAMS BEACH RESORT  *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendodhja : 
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sharmit,  buze detit , 7 km larg Gjirit Naama dhe 15 km larg aeroportit nderkombetar ne Sharm.Plazhi eshte koralor. 
 
Akomodimi : 
Hoteli  ofron ne total 483 dhoma (standart dhe connection) komode te kompletuara me ajer te kondicionuar, televizor satelitore, tharese flokesh, tualet me dush, makine kafe/ caji, ore me alarm, ballkon, ne dhome nuk lejohet  pirja e duhanit. 


Restorante dhe bare : 
L’Opera  Restorant ofron mengjes dhe darke buffe, Pergola Restorant ofron sherbim a la carte, snacks, akullore dhe music live, 
Grill restorant me nje ambjent romantic ofron dreke dhe darke a la carte, ( me rezervim paraprak)
My Place ofron kuzhine nderkombetare 06:00 p.m – 10:30 p.m
Bare : The Oasis, The Bedovin Tent, pool bar, The Fountain café, 


Facilitete:
Restorante,Bare,pishina te medha,ping-pong,volleyball ne plazh,minifootball ne plazh,bilardo & loje me sfera,tenis dhe palester.Gjate dites zhvillohen aktivitete me animacione ndersa ne darke zhvillohen mbremje orientale dhe muzike live.
Per femije: Klub,2 pishina dhe minidisko.
Sherbime me pagese:Te gjitha masazhet,sauna,dhome me avull,jaccuzzi,tenis pas perendimit te diellit,sherbim lavanderie,diving & snorkeling,sherbim mjekesor,internet,sherbim ne dhome 24 ore dhe restorantet qe ofrojne peshk ne menu.


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Dreams Beach Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-289
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania