Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Jaz Fanara Resort & Residence All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-698 Hoteli Ofertës: Jaz Fanara Resort & Residence
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
JAZ FANARA RESORT & RESIDENCE ****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja: 
22 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere, Jaz Fanara Resort & Residence hotel ndodhet ne Sharm El Shaik, hoteli ka 3 godina kryesore dhe 15 bungalow ( vileta) , 3 pishina per te rritur,2 pishina te pershtatshme per femijet.

Akomodimi:
378 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar (te gjitha pijet ne minibar jane me pagese), kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,telefon ne dush, servis per caj dhe kahve, kids club (09 :00 – 17 :00), karroca per invalidet.

Restorantet dhe baret:
La Gazella restorant
Restoranti kryesor El Madina Restaurant
sherben mengjesin 07:00-10: 00 / mengjesin e vonet 10:30-12:00 
dreken 12:30-17:00
snack 12:30-17:00 
darken 18:30-21:00 

Baret :
 
Fantasia bar 10:00 -24:00
Temple bar 10:00 -23:00
Beach bar 09:00 - 17:00
Sungria bar
Residence pool bar
Shisha bar
Aktivitetet:
 • Fushe tenisi
 • Fitnes
 • Billardo
 • Gjuajtje me shigjete
 • Aerobi
 • Animacione per femijet
 • Canoe
 • Zhytje (me pagese)
 • Aerobi ne uje
 • Voleyboll ne plazh


 • Fushe tenisi
 • Fitnes
 • Billardo
 • Gjuajtje me shigjete
 • Aerobi
 • Animacione per femijet
 • Canoe
 • Zhytje (me pagese)
 • Aerobi ne uje
 • Voleyboll ne plazh
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Jaz Fanara Resort & Residence
Kodi Ofertës :
O-ETR-698
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania