Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Novotel Beach Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-682 Hoteli Ofertës: Novotel Beach Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
NOVOTEL BEACH  SSH *****
 
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar ne qendren e qytetit, prane Naama Bay dhe 6.2 km larg nga Aeroporti i Sharm el Sheikh.

Informacion per dhomat:
Hoteli ka ne perberje 382 dhoma dhe Suita. Ato jane te arreduara me te gjitha orendite moderne dhe luksoze. Ballkon ose Tarace, Ajer te kondicionuar, Telefon me linje direkte, Tharese flokesh, Tv satelitor, Mini bar, Akses ne Internet, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

Restorantet dhe Baret:
Main Restaurant - restoranti qendror bufe per mengjesin, dreken dhe darken
A la Carte Restaurant - ne te cilin keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhinave Vendase dhe Internacionale
Cafe Snack bar - mund te shijoni Snacks, Kafe dhe Refreshing drinks
Bedu bar - me pamje nga deti, ofron Snacks, Coctails te shoqeruara me muzike Live.

Facilitete:
Aktivitete dhe Lojra Sportive,kend lojerash per femijet, Pishine me uje te ngrohte, Jacuzzi, Hamam, Pishine per femije, SPA, Fitness centre, Ping-pong, Voleyboll, Windsurfing, Snorkeling dhe Scuba Diving, Kend lojrash per femije, Babysitting sipas kerkesave te klienteve.
Recepsion 24 h, Exchange, Sherbim dhome, Portier, Lavanderi dhe Pastrim kimik, Dyqane per Dhurata dhe Souvenire, Fax, Internet.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Novotel Beach Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-682
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania