Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Parrotel Aqua Park All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-677 Hoteli Ofertës: Parrotel Aqua Park
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
PARROTEL AQUA PARK, SHARM EL SHEIKH ****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne rivieren e Detit te Kuq dhe ofron 220 m vije bregdetare me nje plazh privat perballe ishullit Tiran. Aeroporti I Sharm el Sheikh ndodhet vetem 10 minuta larg nga hoteli.

Akomodimi:
Parrotel Aqua Park disponon 401 dhoma dhe suita modern te cilat jane te pajisura te gjitha me ajer te kondicionuar.

Restorante dhe Bare:
Klientet mund te shijojne ushqime te shijshme dhe pije freskuese ne nje nga 3 restorantet apo baret.
Palms Restorant
· Mengjesi: 06:30-10:00
· Dreka: 13:00-15:00
· Darka: 18:30-21:00
Pizzaria Snacks Restorant
Ofron per klientet nje atmosfere te kendshme familjare nderkohe qe klientet mund te shijojne ushqimet perballe ujvares ose Malit Sinai.
Orari: cdo dite 13:00-16:00

Facilitete:
Qender fitness, Jacuzzi, 2 pishina, qender bukurie, sherbim ne dhome, lavanderi, kasaforte, loje me shigjeta, qender zhytjete, ekskursione si safari apo shetitje me deve, lojra ne pishine, sauna, ping pong, pishine per femije, club per femije.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Parrotel Aqua Park
Kodi Ofertës :
O-ETR-677
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania