Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Parrotel Beach Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-684 Hoteli Ofertës: Parrotel Beach Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
PARROTEL BEACH RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD.

Vendndodhja: 
Hoteli ndodhet 9 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Shaik. Hoteli ka plazhin e tij privat me rere,,PARROTEL BEACH RESORT Hotel  ndodhet ne Sharm El Shaik, ne gjirin Nabq, ka 4 pishina pishinen qendrore, pishine per femije,jackuzi dhe pishinen Marin.

Akomodimi: 
Hoteli ka ne total 331 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier,  kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,internet ne lobby, baby chair ne restorant,kend lojerash per femijet, animacione te ndryshme gjate gjithe dites.

Restorantet dhe baret: 
Restoranti Olivia sherben mengjesin, dreken dhe darken
Restorantet  A la carte jane me rezervim paraprak .
-  A la Carte restorant  La cascatta 
-  A la Carte restorant  IL GROTTO 
-  A la Carte Trade winds 
-  A la Carte restorant  Jiata
Baret :
TOUCAN  BAR                     
AZURE POOL BAR               
BEACH BAR 
SHAHRAZAD SHISHA LOUNGUE 

Facilitete:
Mini club me animacione te ndryshme gjate gjithe dites, Amfiteater, Disco, Diving center, Zhytje (me pagese), Spa & Fitnes , Voleyboll ne plazh 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Parrotel Beach Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-684
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania