Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-703 Hoteli Ofertës: Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
REEF OASIS BLUE BAY RESORT & SPA *****
 
Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sharmit, ne gjirin El Basha te Gadishullit Sinai. Hoteli eshte 11 km larg aeroportit nderkombetar te Sharmit, 8 km larg Naama Bay, zoteron nje plazh privat  dhe 5 pishina & 1 aquapark

Akomodimi:
Hoteli ka ne total 675 dhoma komode me hapesire te bollshme dhe nje aredim bashkekohor per tju ofruar nje qendrim komfort, te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, ballkon ose verande me tavoline dhe karrige, kasaforte, minibar, tharese flokesh, makine per ca dhe kafe, televizor, telefon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem.

Bare dhe restorante:
Al Dente restorant -19:00-22:00 - kuzhine italiane 
Bay View - restoranti kryesor - sherbehet mengjesi,dreka, darka
Fisherman's restorant - prodhime deti - 19:00-22:00
Le Romantique restorant - kuzhine franceze - 19:00-22:00
Sea Breeze - sherbehet mengjesi dhe dreka - eshte i hapur vetem kur Bay View eshte i mbyllur
Sunset - grill restorant me kuzhine kineze, indiane, dhe lindjes se mesme- 19:00-22:00
Arena Bar - 17:00-00:00
Blue Beach Bar - 09:00-17:00
Caribbean Cafe Bar - 24ore
Energy Bar - 10:00-20:00
Horizon Bar & snack - 09:00-17:00
Leisure Pool - 09:00-17:00
Lobby Piano Lounge - 15:00-24:00
Oriental Cafe - 17:00-00:00
Panorama Terrace - 17:00-23:00
Relax Pool - 09:00-17:00
The Pub - 09:00-00:00 

Facilitete :
Hoteli ofron keto sherbime : qender Spa & wellness, masazhe, gym, sauna, dhome me avull, pishine me Hydromasazh, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, sporte ujore, diving, snorkeling, scuba diving, tenis, volleyball, football, animacione, makine me qera, babysitting, sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, internet café, bilardo, exchange,

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-703
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania