Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Royal Albatros Moderna All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-696 Hoteli Ofertës: Royal Albatros Moderna
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
ROYAL ALBATROS MODERNA *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 
 
Vendndodhja:

Royal Albatros Moderna ndodhet 12 km larg aerportit te Sharm el Sheikh . Ka plazhin e tij privat me rere ne nje gjatesi ne vije bregdetare 200m.

Akomodimi:
Hoteli ka 4 ndertesa dhe disponon 638 dhoma komode te cilat jane te pajisura me ballkon me pamje nga deti ose pishinat. Hoteli ofron 
keto tipe dhomash: Family Room, Junior suite, Presidential Suite, Royal Suite dhe Standard room. Te gjitha dhomat 
kane ajer te kondicionuar, carcaf me pambuk egjiptian, TV LCD me kanale satelitore, tualet me te gjithe aksesoret 
e nevojshem, telefon dhe tharese flokesh. Pastrimi i dhomave behet cdo dite.

Restorante dhe bare:
Ne kete resort do te gjeni disa restorante: 
05 Restaurant ku sherbehen receta te kuzhines mesdhetare 
dhe internacionale ne sistemin bufe.
Tagine restorant,04 restorant, Club mc restorant,   Italian Restaurant
A'La Carte restaurant White Elephant  (me rezervim paraprak dhe me pagese )
Lobby bar,Columbus bar,beach bar,active pool bar, olympus bar,sport bar,relax bar,terrace bar,aqua park,

Sherbime dhe facilitete:
Aqua park me 32 rreshkitese 8 per femije dhe 24 rreshkitese per femije,per Royal Albatros Moderna ofron facilitete dhe sherbime per pushime sa me relaksuese: restorant, bar, 24 ore sherbimrecepsioni, tarrace, dhoma per joduhanpires, kasaforte, dhome bagazhesh, plazh privat, fushe tenisi, sauna, qender fitnesi, spa masazhe, kopesht per femije, bilardo, ping-pong,  darts, library, banjo turke, zhytje, mini golf, pishine te
jashtme, sherbim ne dhome, lavanteri, kembim valuator, makina dhe bicikleta me qira, animacione. 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Royal Albatros Moderna
Kodi Ofertës :
O-ETR-696
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania