Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Stella di Mare Hotel & Resort Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-680 Hoteli Ofertës: Stella di Mare Hotel & Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
STELLA DI MARE HOTEL & RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 

Vendndodhja:
 
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa ndodhet ne zonen e famshme te Naama Bay, vetem 17 km larg aeroportit te Sharm el Sheikhu dhe 4 km nga qyteti i vjeter. 
 
Akomodimi:
Hoteli luksoz permban 298 dhoma te dizenjuara per te ofruar komfort. Ato klasifikohen si me poshte: 42 dhoma super deluxe room, 168 deluxe room, 60 comfort room, 20 comfort deluxe family room dhe Royal Suite, Seven Stella Suite. Te gjitha dhomat permbajne ballkon ose tarrace, Tv me satellite, tharese flokesh, ajer te kondicionuar, mini frigorifer, tualet me te gjitha aksesoret e nevojshem. 
 
Restorante dhe bare:
Shijoni kuzhinen me te mire te rajonit te Detit te Kuq ne restorant La Terrazza ose ne restorant Stela di Mare. Ne restorantin La Scogliera do te mund te shijoni receta te kuzhines italiane. 

La Terraza restorant - mengjesi - 07:00-13:00
Tarrace of the La Terraza- mengjesi i vone- 10:30-12:00
La Terraza - dreka - 12:30-15:00
Chill Out Pool Bar & Beach bar - snack - 12:00-17:00
La Dolce Vita bar - caj - 16:00-18:00
La Terraza - darka - 18:30-22:00
A La Carte restorant :
 Corallo Rosso - kushine mesdhetare - 18:30-22:00
La Scogliera - kuzhine aziatike - 18:30-22:00

Baret :
Chill out - 10:00-deri ne perndim te diellit
Beach bar - 10:00-deri ne perndim te diellit
Bella Vista - 08:00-00:00
La Dolce Vita - kafe/caj
Ritrovo - 22:00-00:00

Facilitete:
2 pishina te jashtme, restorant qendor dhe a la carte, pool bar, lobby bar, beach bar, 24 ore sherbim recepsioni, wireless, fushe tenisi, gjimnastike, pishine e brendshme, masazhe, trajtime bukurie, disko, minibus drejt Naama Bay, 24 ore sherbim recepsioni, qender biznesi,klinike mjekesore dhe doktor,ATM dhe exchange,dyqane,ashensor,staf multi-lingual,parkim. 
Per femije: klub i femijeve, pishine per femije, baby cots. 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Stella di Mare Hotel & Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-680
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania