Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sunrise Montemare Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-706 Hoteli Ofertës: Sunrise Montemare Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Sharm El Sheikh Vendi: Sharm el Sheikh, Egjipt
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
SUNRISE MONTEMARE RESORT *****

Kujdes: Per hyrjen ne Sharm el Sheikh nuk nevojitet vize. Pajisja me vize do te jete e nevojshme per cdo udhetim jashte ketij gadishulli dhe kostoja do te jete 25 USD. 
 

Vendndodhja:
16 km larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheik
Hoteli ka plazhin e tij privat me rere buze detit, Sun Rise Montemare Resort ndodhet ne Sharm El Shaik, ka 3 pishina per te rritur ,
Akomodimi:
Te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,telefon ne dush, te gjitha dhomat kane ballkon ose tarrace, servis per caj/kahve, te gjitha dhomat jane me pamje nga kopeshtet dhe pamje nga deti.
Wi-fi pa pagese ne te gjithe hotelin.

Restorantet dhe baret:
Ne restorantni kryesor sherbehet mengjesi, dreka dhe darka
Restorantet A la carte jane me rezervim paraprak .
- A la Carte restorant Aziatik
- A la Carte restorant Felucca
- A la Carte restorant Italian Venezia
 - A la carte restorant Gamila me ushqime orinetale
Baret : LOBBY BAR, pool bar

Aktivitetet:
Spa: sauna, banjo turke, banjo me avull (masazhet, trajtimet e trupit jane me pagese )
  • Aktivitete ne darke
  • Aerobi
  • Tenis
  • Fushe Tenisi
  • Bilardo
  • Zhytje (me pagese)
  • Aerobi ne uje
  • Loje me shigjeta
  • Ping pong
Kafshet nuk lejohen ne hotel
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sunrise Montemare Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-706
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Sharm El Sheikh
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Egjipt
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania