Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Krishtlindje ne Radika Hotel Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-62 Hoteli Ofertës: Radika Resort SPA
Kategoria Ofertës: Radika Resort 5*, 23,24Dhjetor , 4Dite,209€ Vendi: Mavrove, Maqedoni
Udhëtimi Radhës: 23/12/2019 - 26/12/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Individual
Nga 209 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
23/12/2019 26/12/2019 4 Dite / 3 Net 209 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
24/12/2019 27/12/2019 4 Dite / 3 Net 209 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
eTour ju ofron paketen me te mire turistike me cmimin me te mire ne treg:

Krishtlindje ne Mavrove, Radika Resort & SPA, per 3/4 dite,

Cmimi 209euro per person ne dhome dyshe per 3nete dhe 4dite
Per femijet 0-3.99 vjec,akomodimi eshte FALAS.
Ndersa per femijet nga 4 deri ne 11.99 vjec paguajne 99euro
Personi i trete ne dhome 180 euro.


Shenim: Udhetimi eshte individual. Periudha e vlefshme nga  20dhjetor -27 dhjetor.

Te perfshira ne cmim jane:
  • Qendrimi per 3 nete ne hotel me 5 Yje, Radika Resort & Spa ne dhome superiore
  • Mengjeset dhe Darkat
  • Darka e Krishtlindjeve ne dt 24 Dhjetor me pije te perfshira
  • Perdorimi i saunes , pishines se brendshme, turkish bath, jacuzzi, qendres fitnes

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Krishtlindje ne Radika Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-62
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Radika Resort 5*, 23,24Dhjetor , 4Dite,209€
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
23/12/2019 - 26/12/2019
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Maqedoni
Cmimi Ofertës :
Nga 209 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania