Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Udhetim turistik ne Sofie Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-392 Hoteli Ofertës: Ibis Sofia hotel
Kategoria Ofertës: Sofje,28,29 Nentor, 3 Dite, 79 € Vendi: Sofie, Bullgari
Udhëtimi Radhës: 28/11/2019 - 30/11/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Autobus
Nga 79 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
28/11/2019 30/11/2019 3 Dite / 2 Net 79 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
29/11/2019 01/12/2019 3 Dite / 2 Net 79 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Dita e pare : Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës pushime per kafe dhe drekë. Mbërritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës pushime per kafe. Mbërritja në Sofje. Akomodimi dhe darka në Hotel.

Dita e dyte:Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt.
Dita e trete : Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbërritja në Tiranë.

Cmimi : 79eur ne hotel 3*
Cmimi : 99eur ne hotel 4*

Në cmim përfshihet:

1.Transporti me autobuz vajtje ardhje
2.Akomodimi në hotel  për 2 netë 
3.Mëngjesi dhe darka për 2 netë
4.Shoqërues shqiptar
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Udhetim turistik ne Sofie
Kodi Ofertës :
O-ETR-392
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Sofje,28,29 Nentor, 3 Dite, 79 €
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
28/11/2019 - 30/11/2019
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Bullgari
Cmimi Ofertës :
Nga 79 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania