Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Makina me Qera

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Paris- Bruksel Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-111 Hoteli Ofertës: Novotel Paris St Denis
Kategoria Ofertës: 👪 Paketa ne Grup Vendi: Paris, France
Udhëtimi Radhës: 01/04/2017 - 05/04/2017 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 399 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
01/04/2017 05/04/2017 5 Dite / 4 Net 399 € 349€ Mëngjes
Udhetim turistik Paris - Bruksel ...!
Dita e pare:Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Nisja në orën 20.00. Mbrritja në Paris në 23.00. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit.
Dita e tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në:  Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres. 
Dita e katërt: Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Bruksel. Mbërritja në Bruksel. Vizitë me guidë ne Monumentet Kryesore të qytetit.Kthimi ne Paris .Fjejte në Hotel. 

Dita e pestë: Mëngjesi në Hotel. Mëngjesi ne Hotel. Transfertë për në aeroportin e Parisit . Fluturimi për në Prishtinë. Nisja në orën7.00 . Mbërritja në Prishtinë në orën 10.00


Cmimi 399 Euro per person ne dhome dyshe/treshe

Ne cmim perfshihet :
  • Udhetimi vajtje ardhje me avion
  • Transfertat   dhe shetitjet me autobuz
  • Akomodimi ne hotel me 4 *
  • Mengjeset per te gjitha ditet e udhetimit
  • Shoqerues gjate gjithe udhetimit
Ne cmim nuk perfshihet :
  • Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper
  • Hyrjet neper muzeume dhe monumente
  • Lundrimi me anije
  Shenim: Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 56 x 45 x 25cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Paris- Bruksel Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-111
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
👪 Paketa ne Grup
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
01/04/2017 - 05/04/2017
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
France
Cmimi Ofertës :
Nga 399 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2017© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania