Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne hotel Lodge Mavrove 3/4 Dite Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-347 Hoteli Ofertës: Lodge Hotel
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Mavrove, Maqedoni
Udhëtimi Radhës: 31/12/2019 - 02/01/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 149 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
31/12/2019 02/01/2020 3 Dite / 2 Net 149 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
31/12/2019 03/01/2020 4 Dite / 3 Net 189 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Viti i Ri ne Mavrove ne Hotel Lodge 3* per 2nete ose 3 nete qendrim ! 

Mbërritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 ose 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

Hotel Lodge 3* - 2 netë 149€ dhe 3 netë 189€
Ne cmim jane te perfshire :
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri  me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live (Tek Bistra);
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

Shenim: Transport individual. Shtesa për Transportin me autobus 25€

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne hotel Lodge Mavrove 3/4 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-347
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
31/12/2019 - 02/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Maqedoni
Cmimi Ofertës :
Nga 149 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania