Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Viti i Ri ne hotel Makpetrol Mavrove Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-513 Hoteli Ofertës: Makpetrol Hotel
Kategoria Ofertës: VITI I RI ME ETOUR TRAVEL Vendi: Mavrove, Maqedoni
Udhëtimi Radhës: 31/12/2019 - 03/01/2020 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Individual
Nga 119 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
31/12/2019 02/01/2020 3 Dite / 2 Net 119 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
31/12/2019 03/01/2020 4 Dite / 3 Net 159 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
31/12/2019 03/01/2020 4 Dite / 3 Net 159 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Viti i Ri ne Mavrove ne Hotel Makpetrol 3* per 2nete ose 3 nete qendrim ! 

Mbërritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 ose 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

Hotel Makpetrol 3* - 2 netë 119€ dhe 3 netë 159€
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri (Pijet të papërfshira) më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.
Fëmijët deri 6 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi krevat shtesë atëherë fëmija regjistrohet si i rritur.

Shenim: Transport individual. Shtesa për Transportin me autobus 25€

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Viti i Ri ne hotel Makpetrol Mavrove
Kodi Ofertës :
O-ETR-513
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
VITI I RI ME ETOUR TRAVEL
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
31/12/2019 - 03/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Maqedoni
Cmimi Ofertës :
Nga 119 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania