Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike ne Ceki
Tur ne Prage me autobuz
6 Net dhe 7 Ditë || 07/03/2020 - 13/03/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur ne Prage me autobuz


Kategoria e Ofertës: Prage, 7 Dite, 7, 28Mars 239 €
Shteti: Ceki
Transporti: Autobus
Nisja e Radhës: 07/03/2020 - 13/03/2020
Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë
Nga 239 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-483
  • Transporti me Autobus
  • Guidë në Shqip
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania