Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike ne Gjermani
Udhetim turistik ne Berlin
3 Net dhe 4 Ditë || 29/03/2020 - 01/04/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Udhetim turistik ne Berlin


Kategoria e Ofertës: Berlin, 29Mars, 4 Dite, 329€, 27Prill, 5 Dite, 379€
Shteti: Gjermani
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 29/03/2020 - 01/04/2020
Qëndrimi: 3 Net dhe 4 Ditë
Nga 329 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-97
  • Transporti me Autobus
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania