Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Rusi (Netet e Bardha), 18,20 Qershor, 6Dite, 779€
Rusi (Netet e Bardha)
5 Net dhe 6 Ditë || 18/06/2020 - 23/06/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Rusi (Netet e Bardha)


Kategoria e Ofertës: Rusi (Netet e Bardha), 18,20 Qershor, 6Dite, 779€
Shteti: Rusi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 18/06/2020 - 23/06/2020
Qëndrimi: 5 Net dhe 6 Ditë
Nga 779 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-711
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania