Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: PLAZH ne LEFKADA me transport
Tur 6ditor ne Lefkada me transport
5 Net dhe 6 Ditë || 14/06/2020 - 19/06/2020
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Tur 6ditor ne Lefkada me transport


Kategoria e Ofertës: PLAZH ne LEFKADA me transport
Shteti: Greqi
Transporti: Autobus
Nisja e Radhës: 14/06/2020 - 19/06/2020
Qëndrimi: 5 Net dhe 6 Ditë
Nga 135 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-642
  • Transporti me Autobus
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania