Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Izrael,12,19 Mars, 5 Dite, 599 €
Tur ne Izrael
4 Net dhe 5 Ditë || 12/03/2020 - 16/03/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Tur ne Izrael


Kategoria e Ofertës: Izrael,12,19 Mars, 5 Dite, 599 €
Shteti: Izrael
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 12/03/2020 - 16/03/2020
Qëndrimi: 4 Net dhe 5 Ditë
Nga 599 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-507
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
  • Shoqërues Shqipëtar
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania