Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Budapest-Vjene, 7Mars, 4Dite, 309 €
Tiur ne Budapest-Vjene
3 Net dhe 4 Ditë || 07/03/2020 - 10/03/2020
Tipi Paketes: Mëngjes

Tiur ne Budapest-Vjene


Kategoria e Ofertës: Budapest-Vjene, 7Mars, 4Dite, 309 €
Shteti: Hungari
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 07/03/2020 - 10/03/2020
Qëndrimi: 3 Net dhe 4 Ditë
Nga 309 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-659
  • Transporti me Avion
  • Guidë në Shqip
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania