Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Oferta dhe Paketa Turistike: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 €
Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale
6 Net dhe 7 Ditë || 24/11/2020 - 30/11/2020
Tipi Paketes: Mëngjes dhe Darkë

Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale


Kategoria e Ofertës: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 €
Shteti: Turqi
Transporti: Avion
Nisja e Radhës: 24/11/2020 - 30/11/2020
Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë
Nga 599 Euro/Personi
Kodi Ofertës: O-ETR-801
  • Transporti me Avion
  • Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania