Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-801 Hoteli Ofertës: Hotel Adempira
Kategoria Ofertës: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 € Vendi: Bodrum, Turqi
Udhëtimi Radhës: 24/11/2020 - 30/11/2020 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Avion
Nga 599 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
24/11/2020 30/11/2020 7 Dite / 6 Net 599 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale

Dita e Parë. 
Fluturimi për në Bodrum nëpërmjet Stambollit. Nisja në orën 12.30. Mbrritja në Bodrum në orën 18.25. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Bodrumit. All Inclusive në Hotel.
Dita e Dytë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.
Dita e Tretë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.
Dita e Katërt. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Pamukkale. Gjatë rrugës pushime të shkurtra. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Pestë. 
Mëngjesi në Hotel. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Gjashtë
Transferta nga Hoteli në Aeroportin Denizli. Fluturimi Denizli - Stamboll. Nisja nga Denizli në orën 07.05. Mbrritja në Stamboll në 08.05. Transferta nga Aeroporti në Hotel.
Dita e Shtatë
Mëngjesi në Hotel. Transferta nga Hoteli në Aeroportin e Stambollit. Fluturimi Stamboll - Tiranë. Nisja nga Denizli në orën 21.50. Mbrritja në Stamboll në 21.40

Hotelet jane:
Hotel 5* Bodrum
Hotel Adempira HB 5* Pamukkale
Hotel Akgun BB 5* Stamboll

Në pagesë përfshihen:
- Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranë - Stamboll - Bodrum dhe Denizli -Stamboll - Tiranë.
- Fjetje në Hotel 3 Netë në Bodrum, 2 Netë në Pamukkale dhe 1 Natë në Stamboll.
- All Inclusive në Bodrum, Mëngjeset dhe darkat sipas programit në Pamukkale dhe Mëngjes në Stamboll.
- Transfertat me autobus Aeroporti Bodrum - Hotel në Bodrum - Hotel në Pamukkale - Aeroporti Denizli, Aeroporti Stamboll Hotel në Stamboll - Aeroporti në Stamboll

Në pagesë nuk përfshihen:
- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program
- Siguracioni në Udhëtim 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale
Kodi Ofertës :
O-ETR-801
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 €
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
24/11/2020 - 30/11/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 599 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania