Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Splendid Hotel Conference & Spa Resort Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-496 Hoteli Ofertës: Splendid Hotel Conference & Spa Resort
Kategoria Ofertës: Splendid Conference Resort & Spa, 2Dite, 140€ Familja (2te rritur dhe 1femije) Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Oferte Speciale nga Splendid Conference & Spa Resort 5* ne Budva- Mal I Zi

Paketa Familjare  140€ FAMILJA (2 te rritur dhe 1 femije deri ne 11vjec)
Ne cmim perfshihet:
  • Akomodim ne hotel 1nate ne dhome superiore me pamje nga mali
  • Mengjes dhe darke e perfshire 
  • Shishe vere ne dhome
  • Programacion per femijet, hyrje ne Clubin e tyre 
  • Perdorimi falas i  pishines, hamamit, sauna, banjo turke, palestres.

Shenim: 
  • Ne cmim nuk eshte e perfshire taksa e turistit 1.50€ dite/person
    Minimumi i qendrimit 2 nete
    Paketa e vlefshme ne datat 1-17Korrik 2020
               
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Splendid Hotel Conference & Spa Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-496
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Splendid Conference Resort & Spa, 2Dite, 140€ Familja (2te rritur dhe 1femije)
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania