Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bileta Autobuzi Tirane-Podgorice Aeroport Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-669 Hoteli Ofertës: bileta autobuzi
Kategoria Ofertës: Bileta Autobuzi Itali-Gjermani-Belgjike-Kosove-Maqedoni-Mal i Zi Vendi: Podgorice, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Autobus
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
BILETA AUTOBUZI TIRANE - PODGORICE - TIRANE 
 Nisja cdo dite nga Tirana ne oren 06.00
 Nisja cdo dite nga Podgorica ne  oren 16.00
Cmimi: Vetem vajtje ➤15 € / person  Tirane - Podgorice (Qytet) 
Cmimi: Vetem vajtje ➤20 € / person  Tirane - Podgorice (Aeroport) 
Cmimi: Vajtje ardhje ➤30 € / person Tirane - Podgorice (Qytet) 
Cmimi: Vajtje ardhje ➤40 € / person Tirane - Podgorice (Aeroport) 
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ 
● Pagesen mund ta beni cash ose nga cdo qytet ne deget e Raiffaisen Bank ose Union Bank 
● Në rast se jetoni jashte Shqiperise pagesen mund ta beni ne cdo dege te Western Union ose MoneyGram.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bileta Autobuzi Tirane-Podgorice Aeroport
Kodi Ofertës :
O-ETR-669
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
Bileta Autobuzi Itali-Gjermani-Belgjike-Kosove-Maqedoni-Mal i Zi
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania