Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Paketa muaj mjalti ne Maldive All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-557 Hoteli Ofertës: Royal Island Resort and Spa
Kategoria Ofertës: PAKETA MUAJ MJALTI Vendi: Male, Maldive
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

Maldive- ishulli magjepses per nje muaj mjalti unik ne jeten tuaj.Njihet si ishulli me ekzotik dhe nje parajse mbi toke qe ndodhet ne Oqeanin Indian.
Etour ju ofron paketa per ciftet qe duan te kalojne nje muaj mjalti te vecante ne jeten e tyre. Na kontaktoni per datat tuaja. 

Periudha 21-28 Qershor

Paketa 1: Royal Island Resort & Spa 5* 
Akomodim : Dhome standarte  - duke filluar nga  1449€ /person

Paketa 2: Robinson Club Nonoo 5*
Akomodim : Dhome standarte  - duke filluar nga  1629€ /person 

Paketa 3: Sun Island  Resort 5* 
Akomodim : Dhome standarte  - duke filluar nga  1469€ /person

Paketa 4: Centara Grand Island Resort & Spa 5* 
Akomodim : Suite - duke filluar nga  2279€ /person

Ne cmim perfshihet: 
➤Fluturimi vajtje ardhje 
➤Akomodimi ne nje nga resortet 5 yje 
➤Ushqimi: All Inclusive ( Mengjes+dreke+darke+pije alkoolike dhe joalkoolike vendase)
➤Perdorimi i faciliteteve te resortit


Shenim: Transferta nga aeroporti ne hotel  ekstra pagese.
Kujdes: Oferta eshte momentale...!

Per data dhe hotele te tjere kontakto " 𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 " .......𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰❤
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Paketa muaj mjalti ne Maldive
Kodi Ofertës :
O-ETR-557
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
PAKETA MUAJ MJALTI
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Maldive
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania