Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ndeshje Futbolli Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-635 Hoteli Ofertës: standart
Kategoria Ofertës: PAKETA SPORTIVE Vendi: Ndeshje Futbolli, Futboll
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
⚽Etour ju ofron bileta ndeshje si :

UEFA Champions League,
UEFA Europa League,
Spanish La Liga,
Italian Serie A,
English Premier League,
Italian Cup,
German Bundesliga,
French Ligue 1 etj.
Na kontaktoni per me shume 
#AroundtheworldwithEtour ✈ Etour ...LOVE traveling!
💎Kontakt💎
☎+355 67 20 300 10 ; ☎+355 69 56 221 78
📱Viber & Whats ap : +355 67 20 300 10 
📸Instagram: etour.al 🐤Twitter: etoural 
✉ info@etour.al; 👉www.etour.al
📫 Adresa :Blvd. Bajram Curri,Lulishte “Cajupi”,Pallati “1Maj”,Nr.8  Kati I, 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ndeshje Futbolli
Kodi Ofertës :
O-ETR-635
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
PAKETA SPORTIVE
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Futboll
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania