Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ndeshja Inter VS Milan Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-786 Hoteli Ofertës: ibis or similiar
Kategoria Ofertës: PAKETA SPORTIVE Vendi: Milano, Itali
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
⚽ Inter VS AC Milan, 2 Dite 399€, nisje ne 9Shkurt
👉 Te perfshira :
✅Fluturimi vajtje ardhje
✅Bileta e ndeshjes
✅Akomodimi ne hotel ne qender
✅Mengjesi
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌Per oferta sipas buxhetit tuaj kontakto"𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 "®️
💎𝓚𝓸𝓷𝓽𝓪𝓴𝓽
☎+355 67 2030010 (Viber/Whats app)
☎+355 69 5622178
•Instagram: etour.al
•Mail: info@etour.al; •Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ..𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰 💙
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ndeshja Inter VS Milan
Kodi Ofertës :
O-ETR-786
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
PAKETA SPORTIVE
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania