Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Tur ne Valbone cdo fundjave Të Treja Vaktet

Kodi Ofertës: O-ETR-648 Hoteli Ofertës: Fusha e Gjese
Kategoria Ofertës: Incoming Vendi: Valbone, Shqiperi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Autobus
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
VALBONE 2 DITE ALL INCLUSIVE 8.500 LEKE

VIZITOHEN: VALBONE – LIQENI I KOMANIT - PRIZREN

DATA E UDHETIMIT:
· ► 30 Qershor- 1 Korrik
· ► 4-5, 6-7 ,7-8 ,11-12 ,13-14 ,14-15 ,18-19 ,20-21 ,21-22 ,25-26 ,27-28 , 28-29 Korrik
· ► 1-2, 3-4, 4-5, 8-9, 10-11, 11-12, 15-16, 17-18, 18-19, 22-23, 24-25, 25-26,29-30, 31 Gusht - 1 Shtator
· ► 1-2, 8-9, 15-16, 22-23, 29-30 Shtator

PROGRAMI:

 Dita e pare
Nisja diten e shtune ne ora 06:30 nga Tirana.Gjate rruges per ne Vaun e Dejes do te bejme nje ndalese per kafe. Një udhëtim me traget në liqenin e Komanit është përshkuar shpesh herë si një nga udhëtimet më madhështore në botë, duke kaluar nëpër pamjet e mrekullueshme të maleve të thepisura ky udhetim eshte krahasuar me fjordet e Norvegjise. Mberritja ne Fierze starton udhetimin tone per ne fshatin e Valbones. Mberritja ne Valbone rreth ores 13:00. Konsumimi i drekes me ushqimet tradicionale te zones.
Me pas te shoqeruar nga guida jone do te shkojme per vizite ne tek ujvara e Valbones . Kthimi perseri ne hotel. Darka ne hotel me mbremje festive
► Dita e dyte
Nisja diten e diele ne oren 09:00 per liqenin e Xhemes, dhe me pas i drejtohemi Prizrenit per te vizituar zonat historike, vizita ne kala (individuale). Dreka do te hahet ne nje nga restorantet ne bulevard ne krahe te lumit. Nisja per ne Tirane nepermjet Rruges se Kombit, ndalese per kafe gjate rruges. Mberritja ne Tirane rreth ores 20:00. Fundit i sherbimit tone.

Duhet te keni Me vete : 
-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata,

Shenim: 
Nga hoteli per te shkruar tek ujevara zgjat 20 minuta me makina dhe 30  ecje ne kemb ( 1 drejtim ) .
Automjeti qe eshte i pershtatshem per ate terren  merret me qera tek banoret e zones kushton 300 leke/personi vajtje-ardhje.

Ne cmim perfshihet:
1.Transporti me autobuz komod
2.Akomodimi ne hotel per 1 nate
3.Mengjes-dreke-darke
4.Bileta e tragetit (koman-fierze)
5.Guide shqiptare gjate udhetimit

Ne cmim nuk perfshihet:
1.siguracion i jetes ne udhetim
2.pijet gjate vakteve
3.gjithcka qe nuk eshte permendur me siper
Shenim : Politikat e femijeve
0-2.99 vjec falas
3-7.99vjec nese akomodohen ne nje dhome me 2 te rritur 50% zbritje
Mbi 8 vjec paguajne si te rritur
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Tur ne Valbone cdo fundjave
Kodi Ofertës :
O-ETR-648
Tipi Ofertës :
Të Treja Vaktet
Kategoria Ofertës :
Incoming
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Shqiperi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania