Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Etour Gif Voucher Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-791 Hoteli Ofertës: standart
Kategoria Ofertës: Etour Gift Voucher Vendi: Tirane, Shqiperi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
🎁𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 𝓖𝓲𝓯𝓽 𝓥𝓸𝓾𝓬𝓱𝓮𝓻 🎁
Nje dhurate qe te dashurit tuaj nuk do ta harrojne kurre..".Udhetimin ".
Shpesh thuhet qe Udhetimi eshte e vetmja gje qe te ben te pasur. Pasuro jeten e njerezve te tu me te dashur duke ju dhuruar nje "Udhetim" me Etour Gift Voucher !

Etour Gift Voucher perdorimi : 
1. Vendoset vlera qe deshironi te beni dhurate personit/personave tuaj te dashur
2. Ju terhiqni prane zyres tone voucherin perkates
3.Personat qe paraqiten prane zyres tone me ETOUR GIFT VOUCHER marrin nje pakete udhetimi rreth vleres qe voucheri i tyre ka. 
4.Voucheri mund te perdoret si dhurate brenda nje harku kohor 1 vjecar qe nga momenti i leshimit te tij.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Etour Gif Voucher
Kodi Ofertës :
O-ETR-791
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
Etour Gift Voucher
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Shqiperi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania