Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ishujt e Greqise me Krociere 5 Dite Të Treja Vaktet

Kodi Ofertës: O-ETR-106 Hoteli Ofertës: Krociere
Kategoria Ofertës: UDHETIME ME KROCIERA Vendi: Santorini, Greqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Krociere
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Krociere ne ishujt e Greqise dhe Kusadasiper 4 nete  dhe 5 dite

Dita e pare: Nisja nga Tirana në oren 14.00 dhe udhëtimi me autobuz për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e dyte: Mbërritja në Athinë. Transferimi në Port. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën 11.30. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 18.00.
- Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull deri në 23.00. Darka në Kroçiere.

Dita e trete : Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 07.30. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 13.00.
Zbritja në Ishullin e Patmos në orën 17.45.
-Shëtitje e perfshire  në "Ancient Ephesus through the ages" - helenistike / romake . Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.
Dita e katert : Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orë 07.00. Shëtitje në Monumentet Kryesore të Qytetit. Nisja në orën 12.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 16.30.
- Shëtitje e perfshire në "Minoas Palace of Knossos" -civilizimi i parë evropian . Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.

Dita e peste : Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Portin e Pireus. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbërritja në Shqipëri.

Cmimi per person ne kabine te brendshme ne Krocere : 399Eur
Cmimi per person ne kabine te jashtme ne Krocere : 499Eur

Në pakete përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz të parashikuara në program.
3. Akomodim  në Kroçiere për 4 ditë lundrim dhe 3 netë fjetje.
4.  Mëngjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere.
6. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit
7. Ekskursion dhe vizite ne Efes 
8. Bakshishet
9. Taksat Portuale
10. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë

 Në pakete nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në Monumentet dhe Muzeumet.
3. Në zbritjet në porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti në qytet atje ku është e nevojshme pas Zbritjes nga Kroçierja dhe Shëtitjet Opsionale në Vendet e Zbritjes.

Shënim:
Minimumi i Grupit për Transportin Vajtje ardhje nga Tirana është 15 persona.
Minimumi i Grupit për Shoqërues Shqiptar është 20 persona. 


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ishujt e Greqise me Krociere 5 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-106
Tipi Ofertës :
Të Treja Vaktet
Kategoria Ofertës :
UDHETIME ME KROCIERA
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Krociere
Shteti, Qyteti/Zona :
Greqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania