Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bileta Autobuzi Vetëm Akomodim

Kodi Ofertës: O-ETR-530 Hoteli Ofertës: N/A
Kategoria Ofertës: Bileta Autobuzi Itali-Gjermani-Belgjike-Kosove-Maqedoni-Mal i Zi Vendi: Bologna, Itali
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Autobus
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

Etour ju ofron Bileta autobuzi ne ITALI 
DESTINACIONET
ÇMIMI - Vetem Vajtje
ALESSANDRIA
65 € - Detare /  Tokesore  50 €
ANCONA
65 €
AREZZO
65 €
ASTI
65 € - Detare /  Tokesore  50 €
AVELINO
65 €
BERGAMO
65 € - Detare /  Tokesore  50 €
BRESCIA
65 € - Detare /  Tokesore  50 €
BOLOGNA
65 €
CAPUA
65 €
CASERTA
65 €
CASINO
65 €
CEZENA
65 €
CHIAVERI
65 €
CUNEO
50 € Tokesore
FIRENZE
65 €
FORLI
65 €
FROSINONE
65 €
GENOVA
65 €
INCHIZIA
65 €
LA SPEZIA
65 €
LODI
65 €
LUCCA
65 €
MASSA CARRARA
65 €
MILANO
65 € - Detare /  Tokesore  50 €
MODENA
65 €
MONTECATINI
65 €
NAPOLI
65 €
ORTE
65 €
PADOVA
50 € Tokesore
PARMA
65 €
PERUGIA
65 €
PESCARA
65 €
PIACENCA
65 €
PISA
65 €
PISTOIA
65 €
PRATO
65 €
RAPALLO
65 €
RAVENA
65 €
RIMINI
65 €
ROME
65 €
SAVONA
65 €
SESTER LEVANTE
65 €
TERNI
65 €
TODI
65 €
TORINO
65 €
TORTONA
65 €
TREVISO
50 € Tokesore
TRIESTE
50 € Tokesore
VALDARNO
65 €
VALDICIANO
65 €
VENEZIA
50 € Tokesore
VERONA
50 € Tokesore
VIAREGIO
65 €
VICENZA
50 € Tokesore
UDINE
50 € Tokesore

Bileta Autobuzi per ne Gjermani nga Kroacia 

Nisja nga Tirana cdo te merkure dhe te shtune ora 08.00
DESTINACIONET
ÇMIMI Vajtje 
ÇMIMI vajtje-ardhje
STACIONET
MUNCHEN
90 €
140 €
St.autobusi
ULM
100 €
160 €
STUTGART
100 €
160 €
KALSRUHE
100 €
170 €
St.autobusi
MANHEIM
110 €
170 €
St.autobusi
FRANKFURT
110 €
180 €
St.autobusi
KELN
120 €
200 €
DUSELDORF
120 €
200 €
DORTMUND
130 €
210 €
St. autobusi
ESSEN
130 €
210 €
OSNABRUCK
140 €
220 €
St.autobusi
BREMEN
150 €
230 €
St.autobusi
HAMBURG
150 €
230 €
St.autobusi

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bileta Autobuzi
Kodi Ofertës :
O-ETR-530
Tipi Ofertës :
Vetëm Akomodim
Kategoria Ofertës :
Bileta Autobuzi Itali-Gjermani-Belgjike-Kosove-Maqedoni-Mal i Zi
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Autobus
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2024© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania